Velomotion: Časopis pro testy, technologie, rady a novinky o jízdních kolech a elektrokolech

Velomotion je váš digitální časopis pro všechna témata související s jízdními koly a elektrokoly: redakčně i novinářsky nezávislý a vždy aktuální, náš tým zkušených redaktorů kol informuje o nejnovějších jízdních kolech, příslušenství, novinkách a trendech a také o všem, co cyklisté dnes mluví o potřebě znát svůj oblíbený dopravní prostředek.

Velomotion denně testuje jízdní kola, elektrokola a příslušenství

Nový pohon na elektrokolo od společnosti Bosch? Nová výbava na horské kolo od Shimana? Stoprocentně recyklované pneumatiky od Schwalbe? Nový katalog pokut pro cyklisty? Na www.velomotion.de to se dozvíte jako první. Všechna testovaná kola či produkty jsou našimi redakcemi rozsáhle testovány v praxi a o zkušenosti se čtenářům upřímně dělí. Přibližně 30.000 XNUMX čtenářů (zdroj: Google Analytics) navštíví Velomotion.de každý den, aby si přečetli rozsáhlé praktické testy, novinky o produktech, návody a zprávy z profesionální cyklistiky. Památky cyklistiky, jako je Giro d'Italia, Tour de France nebo klasiky jako Paříž-Roubaix, jsou na Velomotion prezentovány naším kompetentním týmem odborníků s mnoha odbornými znalostmi a analyzovány po závodech.

Velomotion také na Youtube

Silný YouTube kanál Velomotion s přibližně 20.000 XNUMX odběrateli nabízí každý týden nová a velmi obsáhlá videa. Ať už jde o laboratorní rozbory všech běžných pohonů elektrokol, praktické testy nových MTB na nejnáročnějších trailech nebo inovace závodních kol s profesionální odborností – videa od Velomotion jsou vysoce ceněna všemi diváky.