Velomotion: Časopis pro testy, technologie, rady a novinky o jízdních kolech a elektrokolech

Velomotion je váš digitální časopis pro vše, co souvisí s jízdními koly a elektrokoly: redakčně a novinářsky nezávislý a vždy aktuální, náš tým zkušených redaktorů kol informuje o nejnovějších jízdních kolech, příslušenství, novinkách a trendech a také o všem, co cyklisté jsou dnes asi oblíbeným dopravním prostředkem.

Velomotion denně testuje jízdní kola, elektrokola a příslušenství

Nový pohon na elektrokolo od společnosti Bosch? Nový pohon pro horské kolo od Shimana? Stoprocentně recyklované pneumatiky od Schwalbe? Nový katalog pokut pro cyklisty? Na www.velomotion.de to se dozvíte jako první. Všechna testovaná kola či produkty jsou našimi redakcemi rozsáhle testovány v praxi a o zkušenosti se se čtenáři upřímně dělí. Přibližně 30.000 XNUMX čtenářů (zdroj: Google Analytics) navštíví Velomotion.de každý den, aby si přečetli rozsáhlé praktické testy, novinky o produktech, návody a zprávy z profesionální cyklistiky. Zejména cyklistické památky, jako je Giro d'Italia, Tour de France nebo klasiky jako Paříž-Roubaix, jsou na Velomotion prezentovány naším kompetentním týmem odborníků s mnoha odbornými znalostmi a analyzovány po závodě.

Velomotion také na Youtube

Silný kanál Velomotion YouTube s přibližně 20.000 XNUMX odběrateli přichází každý týden s novými a velmi rozsáhlými videi. Ať už se jedná o laboratorní rozbory všech běžných pohonů elektrokol, praktické testy nových MTB na nejnáročnějších trailech nebo nová závodní kola s profesionální odborností – videa od Velomotion si všichni diváci velmi cení.

Sesterský kanál Gravity Magazine

Pro všechny, kteří si to chtějí nechat rozervat na pneumatikách s hlubokým vzorkem, zejména sjezdové, nebo jen rádi sledují ostatní, jak se vrhají z hor, by se měli podívat na www.gravity-magazine.de a hodí přidružený kanál YouTube.