Seznam týmů Enduro World Series, který byl nyní zveřejněn, ukazuje, jak rychle se enduro sport vyvíjí. Do druhé sezóny EWS je již přihlášeno celkem 26 týmů. Pokud se na týmy podíváte blíže, je patrný zejména vyvážený mix jezdců čistého endura, sjezdu a XC. Kromě dvou XC es Cecile Ravanel a Tanji Zakelj budete moci na startu vidět i mistra světa ve sjezdu Grega Minnaara.
Některé důležité informace o týmech a jejich jezdcích najdete také na www.enduroworldseries.com.
BMC Enduro Racing Team
Francois Bailly-Maître
Aaron Bradford
Florián Golay
Kerstin Koegler
Cannondale Overmountain
Jerome Clementz
Benjamin Cruz
Pauline Dieffenthaler
Mark Weir
Jason Moeschler
Marco Osborne
Enduro tým Canyon Factory
Fabien Barel
Joe Barnes
Ludovic May
Ines Thoma
Kostkový akční tým
Laura Brethauerová
Ludwig Dohl
Nicholas Lau
Scott Laughland
Andre Wagenknecht
Gustav Wildhaber
Cykly Devinci
TBA
Tým Focus Trail
Markus Reiser
Tobiáš Reiser
Fabian Scholz
FRM Factory Racing
Alex Lupato
Denny Lupato
Andrea Pirazzoliová
Obří továrna Off Road
TBA
GT Factory Racing
Dan Atherton
Martin Maes
GT – Pulse Session
Cedric Ravanel
Cecile Ravanel
Gatien Pernet
Ibis Cycles
Anne Caroline Chausson
Manuel Ducci
Jeff Kendall Weed
brian lopes
Valentina Machedová
Intenzivní GoPro
Daniel Algarra Navarro
Matěj Beer
Pol Romero Perich
Ferran Jorba
Guillem Jorba
Vaea Verbeeck
Bernat Guardia Pascal
Lapierre Gravitační republika
Samuel Blenkinsop
Loic Bruni
Emmeline Ragotová
Lori je vergier
Nicolas Vouilloz
Mondraker
Roger Gonzalez
Jakub Santana
Světový tým Norco Enduro
TBA
Posádka Orbea Enduro
Simon André
Aurelien Demailly
Santiago Lobo
Kevin Lorenzato
Markel Uriarte
Vid Persak
Polygon UR
Aurelia Giordanengo
Jamie Nicol
Mike Hannah
Tracey Hannah
Fabiánův bratranec
Enduro tým PuroMTB Costa Rica
TBA
Rocky Mountain - URGE bp Rally Team
TBA
Jízdní kola Santa Cruz
Cedric Grace
Steve Peat
Chris Johnston
Dylan Wolsky
Greg Minnaar
Josh Bryceland
Tým Scott SR Suntour
Remy Absalon
thomas lapeyrie
Elliot Trabac
Specializovaný závodní tým
Anneke Beerten
Troy Brosnan
Curtis Keene
Michal Prokop
Mitch Ropelato
Trek Factory Racing Enduro Team
Jeremy Horgan Kobelski
Heather Irmigerová
Justin Leov
Tracy Moseleyová
Ross Fast
René Wildhaber
Tým Unior Tools
Ruaridh Cunningham
Ziga Pandur
Nejc Rutar foto není k dispozici
Anze Zabjek
Táňa Zakeljová
Yeti Belgium – Urge bp Enduro Team
Johnny Magis
Brice Liebrechts
tom maes
Robin Matot
Yeti – tým továrny Fox Shox
Jared Graves
Richie Rude
Chris Heath
Mike West
Zanechat komentář